• Návrhy
  projektů

  Jsme mnohooborová profesionální designová firma specializující se na elektrotechniku, řídicí systémy, ventilaci, chlazení a design pro speciální účely ...

 • Technické
  výpočty

  Náš tým je vybaven pro poskytování vysoce účinné počítačové podpory našim zákazníkům a je schopen řešit numerické problémy v oblasti optimalizace řízení, dynamiky tekutin, chemie a elektrických zařízení.

 • Kybernetická bezpečnost

  Připravujeme unikátní a vysoce zabezpečené řešení pro datové centrum. DC je bezpečnostní certifikované. Našim zákazníkům jsme připraveni nabídnout univerzální řešení pro DC za atraktivní ceny a s plnou konektivitou k páteřní síti.

 • Robotická řešení

  S naším partnerem TIESSE Praha nabízíme technická řešení založená na robotech Kawasaki pro různé typy aplikací v různých oborech. Od automobilového průmyslu až k potravinářskému průmyslu. Naší specializací je hlubší integrace do celého automatizačního procesu včetně simulací a kombinace se systémy PAC a SCADA.

„ Naše motto: Ukažte nám svuj technický problém, se kterým si ostatní neví rady. “

 • Implementace systému pro vizualizaci a řízení technickýh zařízení nemocnice

  Vizualizace zahrnuje klasické prvky automatizace budov (řízení a optimalizace HVAC, spotřeba energií, napojení na systémy elektrické požární signalizace a elektronické zabezpečovací signalizace), systémy specifické pro nemocnici (monitorování medicinálních plynů, chování při požáru apod.) i jiné specifické moduly (jako je kontrola pohybu personálu nebo systém podpory rodin pacientů, monitorování majetku a krizové řízení v případě požáru). Integrován byl rovněž kamerový systém pro detekci pohybu osob.

 • BIM
  řešení

  Podle potřeb zákazníka jsme zahájili implementaci produktů ACad Revit fammilies a také jsme začli nabízet tato řešení pro výrobce komponentů.

 • SCADA
  systémy

  Dokončeno bylo několik implementací SCADA pro energetické rozvodné systémy. Dále pak SCADA systémy pro nemocnice. Nabízíme i BMS systémy Schneider Electric.

 • Termometrické měření

  Pro naše zákazníky nabízíme několik let termometrické měření kombinované s výpočtem pro povrchy s nízkou emise.